Historia

2011

Zakładamy TAX4BUSINESS. Biuro obsługuje 10 klientów. Firma od samego początku korzysta z oprogramowania firmy INSERT.

2012

Jednoosobowa działalność zostaje przekształcona w Księgowy sp. z o.o. Dla klientów biura uruchamiamy panel klienta z podstawowymi informacjami o wysokości podatków, składek ZUS i bieżącymi wynikami księgowymi.

2013

Biuro rachunkowe wdraża oprogramowanie pozwalające na integrację programów księgowych z najpopularniejszymi w Polsce programami magazynowo – sprzedażowymi. Zakładamy pierwszy w Polsce portal o podatkach dla rolników www.vatdlarolnikow.pl Na portalu można znaleźć wiele informacji księgowych o podatku VAT w branży rolnej. Wszystkie artykuły są napisane zrozumiałym dla każdego językiem. Jednym z najpopularniejszych elementów portalu jest kalkulator, z pomocą którego rolnik może obliczyć opłacalność przejścia na VAT. Spółka kupuje pierwszy służbowy samochód.

2014

Udostępniamy wgląd w program księgowy poprzez zdalny pulpit. Spółka zatrudnia pierwszych tymczasowych pracowników. Portal www.vatdlarolnikow.pl nawiązuje stałą współpracę z branżową prasą ? miesięcznikami Wieści Rolnicze, Twój Doradca Rynek Rolniczy i Kurier Rolniczy. Biuro rachunkowe wdraża obsługę zwrotów podatku VAT dla gospodarstw rolnych i grup producentów rolnych na terenie całego kraju. Przychody spółki w stosunku do roku poprzedniego rosną o 25%.

2015

Biuro rachunkowe zatrudnia pierwszego stałego pracownika. Od razu do procedur zostaje wprowadzony cykliczny system szkoleń pracowników. Liczba stałych użytkowników portalu www.vatdlarolnikow.pl przekracza 3 000 osób rocznie. Spółka adaptuje nowy lokal usługowy. Wzrost przychodów spółki w roku przekracza 30%.

2016

Spółka zwiększa zatrudnienie i tworzy osobny dział kadrowo-płacowy. Wdrażamy rozbudowany panel klienta z modułami do wystawiania faktur sprzedażowych, tworzeniem raportów kasowych i windykacji. Pozyskane dotacje na zwiększenie zatrudnienia bardzo mocno przyspieszają rozwój biura rachunkowego. Innowacyjnym rozwiązaniem jest wdrożenie aplikacji OCR, która automatycznie księguje zeskanowane dokumenty księgowe. Przychody spółki rosną o 50%.

2017

Spółka wynajmuje nowy lokal. Jest to jednak tylko przejściowa lokalizacja. W połowie roku zostaje podpisana przedwstępna umowa na zakup nowego lokalu na Osiedlu Hibiskus na wrocławskich Złotnikach. Dział księgowy wprowadza automatyzację przy wyliczaniu zaliczek na podatek dochodowy, wysyłce deklaracji oraz plików JPK. Znacznie przyśpiesza to obsługę księgową i zwiększa wydajność pracy. Spółka zatrudnia 6 pracowników do bezpośredniej obsługi klientów. Spółka na koniec 2017 roku obsługuje 180 podmiotów. Oprócz strony www.tax4business.pl oraz portalu www.vatdlarolnikow.pl biuro rachunkowe udostępnia firmowego facebooka. Przychody spółki w porównania do roku poprzedniego rosną 110% w stosunku do wcześniejszego roku.

2018

Wprowadzamy się do nowego lokalu, budujemy od podstaw nową serwerownię, spółka zatrudnia 12 pracowników.

2019

Wdrażamy nowy system księgowy ENOVA 365, Nowy program księgowy oraz kadrowy zwiększa efektywność pracy o 25%, zmniejsza ryzyko błędów oraz automatyzuje w dużym stopniu księgowanie wyciągów bankowych. Dzięki zmianie systemu wyprzedzamy trendy rynkowe i zaczynamy pracować zdalnie. Spółka zatrudnia 15 pracowników.

2020

Ciężki rok dla branży księgowej. Inwestycje poczynione rok wcześniej w IT pozwalają nam bezproblemowo przenieść 100% pracowników w system pracy zdalnej. Pomagamy naszym klientom w złożeniu setek wniosków o tracze PFR, dofinansowania z urzędów pracy i umorzeniach ZUS.

2021

Zwiększamy liczbę pracowników do 20 osób oraz obsługujemy ponad 600 podmiotów.

2022

Plany: Przeżyć Nowy Ład.

Zadaj pytanie

Wypełnij poniższy formularz, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w ciągu najbliższych 24 godzin roboczych.

Jak mamy się z Tobą skontaktować?