Usługi rachunkowe - Wrocław

Usługi rachunkowe Wrocław Fabryczna - Taxbusiness

Usługi księgowe Wrocław – dlaczego warto postawić na outsourcing?

Prowadzenie własnej firmy kosztuje sporo czasu, energii i pieniędzy. Jednym z obszarów, który może pochłaniać znaczne zasoby, jest obsługa finansowa. Znalezienie ekspertów bywa trudne i kosztowne, dlatego coraz więcej przedsiębiorców deleguje obowiązki rachunkowe na zewnątrz. Tax4Business oferuje kompleksowe wsparcie prawno-podatkowe dla firm z różnych branż. To, co nas wyróżnia, to precyzyjne dopasowanie do zróżnicowanych potrzeb polskich przedsiębiorstw oraz elastyczny cennik usług księgowych we Wrocławiu, łączący ich przystępne koszty z najwyższą jakością świadczonej obsługi.

Korzystanie z usług Tax4Business w modelu outsourcingowym to strategia, która zapewni Ci liczne korzyści. Nasza firma, specjalizująca się w usługach rachunkowych, to partner, na którym możesz polegać. Dlaczego warto nam zaufać i co zyskujesz, wybierając outsourcing procesów finansowych?

Oszczędność czasu i zasobów

Outsourcing księgowości to gwarancja maksymalnej efektywności. Współpraca z nami pozwala przedsiębiorcom skoncentrować się na swojej strategicznej działalności, pozostawiając sprawy księgowe ekspertom. Dzięki temu oszczędzasz cenny czas i zasoby, które możesz zainwestować w rozwój swojego biznesu.

Wysoka jakość świadczonych usług

Nasi doświadczeni księgowi i doradcy podatkowi gwarantują najwyższą jakość obsługi finansowej. Realizowane przez Tax4Business usługi rachunkowe we Wrocławiu to synonim rzetelności, terminowości oraz zgodności z aktualnymi przepisami Prawa Podatkowego. Z nami masz pewność, że Twoja księgowość jest w rękach profesjonalistów.

Optymalizacja kosztów

Zlecając obsługę księgową na zewnątrz, nie musisz inwestować we własny dział rachunkowości. Przystępny cennik usług sprawia, że środki zaoszczędzone na etatach, szkoleniach dla pracowników oraz wyposażeniu przestrzeni biurowej możesz przeznaczyć na strategiczne działania, inwestując w rozwój przedsiębiorstwa.

Bezpieczeństwo danych

Jesteśmy świadomi, jak ważna jest ochrona danych naszych Klientów. Dlatego, świadcząc usługi księgowe we Wrocławiu, stosujemy najnowsze rozwiązania, takie jak przesłanie dokumentów na bezpieczny serwer czy korzystanie z szyfrowanych połączeń.

Dopasowanie do indywidualnego modelu

Rozumiemy, że każda firma jest inna, dlatego dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb klienta, zapewniając pełne wsparcie w zakresie operacji rachunkowych. Bez względu na specyfikę prowadzonego biznesu, jesteśmy gotowi dostosować się do Twoich indywidualnych wymagań.

Dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz technologii

Nasi eksperci korzystają ze sprawdzonego oprogramowania oraz nowoczesnych narzędzi, które pozwalają nam świadczyć usługi księgowe wymienione w cenniku. Automatyzując procesy finansowe, jesteśmy w stanie do minimum ograniczyć ryzyko popełnianych przez człowieka błędów obliczeniowych, a nawet całkowicie je wykluczyć.

Usługi rachunkowe Wrocław Fabryczna - Taxbusiness

Usługi rachunkowe Wrocław – postaw na Tax4Business

Oferta Tax4Business jest w pełni skalowalna, co oznacza, że możemy precyzyjnie dostosować zakres obsługi do Twojej firmy. Bez względu na to, czy prowadzisz małą działalność, czy interesują Cię usługi księgowe dla dużej korporacji we Wrocławiu, w naszym cenniku zajdziesz propozycję współpracy perfekcyjnie skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać szczegóły spersonalizowanej oferty obsługi rachunkowej.

Usługi rachunkowe Wrocław Fabryczna - Taxbusiness

Zobacz cennik usług

Księgi Handlowe dla spółek z o.o. – Pełna Księgowość

Do 5 dokumentów800,00 zł
6-15 dokumentów1 000,00 zł
16-30 dokumentów1 300,00 zł
31-45 dokumentów1 600,00 zł
46-60 dokumentów1 900,00 zł
61-75 dokumentów2 200,00 zł
Powyżej 75 dokumentówwycena indywidualna
Każdy dodatkowy dokument ponad limit20,00 zł

Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów

Do 15 dokumentów250,00 zł
16-30 dokumentów310,00 zł
31-50 dokumentów390,00 zł
51-75 dokumentów490,00 zł
76-100 dokumentów590,00 zł
Powyżej 100 dokumentówwycena indywidualna
Każdy dodatkowy dokument ponad limit4,00 zł

Rozliczamy również usługi objęte ulgą IP BOX. Cennik do usług tj. Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów. Dodatkowa płatność 300,00 zł za zeznanie roczne z uwzględnieniem IP BOX.

Pomagamy również uzyskać pozytywną interpretację dla ulgi IP BOX. Interpretację wyceniamy na kwotę 3 000,00 zł.

Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów ze sprzedażą OSS

Do 15 dokumentów350,00 zł
16-30 dokumentów440,00 zł
31-50 dokumentów560,00 zł
51-75 dokumentów710,00 zł
76-100 dokumentów860,00 zł
Powyżej 100 dokumentówwycena indywidualna
Każdy dodatkowy dokument ponad limit6,00 zł

Kadry, Płace, BHP

Umowa o pracę – ZUS, kadry i płace 70,00 zł/pracownik
Umowy cywilnoprawne (np. umowa, zlecenie, umowa o dzieło) 50,00 zł/pracownik

Cennik i zamieszczone w nim kwoty, dotyczą cen netto i nie uwzględniają podatku VAT. Informacja nie stanowi oferty w myśl przepisów K.C.

Wrocław to miasto, w którym znajduje się lokal naszego biura księgowego, jednak usługi rachunkowe prowadzimy na terenie całej Polski.

Jeżeli w naszym cenniku usług księgowych we Wrocławiu nie znalazłeś oferty, która odpowiada Twoim potrzebom, zapytaj, ile będzie kosztowała księgowość w przypadku Twojej firmy. Nasza oferta jest elastyczna, na pewno dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

Zadaj pytanie

Wypełnij poniższy formularz, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w ciągu najbliższych 24 godzin roboczych.

Jak mamy się z Tobą skontaktować?