Księgowość on-line

Obecnie e-faktury stały się codziennością w księgowości. Dzięki szybkiemu rozwojowi sieci szerokopasmowego internetu księgowość online jest dzisiaj dostępna nie tylko na komputerach ale też na urządzeniach mobilnych, smartfonach i tabletach.

Nasze biuro rachunkowe oferuje, bardzo poszukiwany przez klientów wgląd do wszystkich danych on-line. Zapewniamy stały i bezpieczny dostęp do danych księgowych oraz skanów dokumentów on-line..

Dzięki księgowości on-line zarówno osoby zarządzające firmą jak i dział handlowy mogą cały czas na bieżąco monitorować stan zobowiązań i należności, a także poziom kosztów i przychodów.

Z rozwiązaniami stosowanymi przez nasze biuro można zapomnieć o czasach gdy klienci biur rachunkowych wozili dokumenty do księgowej do 10-go i otrzymywali informację do 20-go. Dokumenty odbieramy sami na terenie Wrocławia i okolic.

Księgowość online dla nas to nie tylko zdalny dostęp do ksiąg rachunkowych ale też skrócenie czasu księgowania. Dodatkowo księgowość online ułatwia sporządzanie i wysyłkę plików JPK. Faktury są maksymalnie w ciągu kilku dni roboczych od odbioru lub przesłania księgowane. W przypadku firm handlowych możemy zaoferować codzienne księgowanie wyciągów bankowych, aby dział sprzedaży znał aktualne zadłużenie klientów. Wyniki naszej pracy są dostępne on-line cały czas. Przy okazji integrujemy bazy danych z programami sprzedażowymi naszych klientów, tak aby nasza współpraca była jeszcze bardziej efektywna.

Jako główne czynniki przewagi księgowości online nad księgowością tradycyjną wymienić należy możliwość zaoszczędzenia czasu. Najwięcej czasu można zaoszczędzić przy braku konieczności comiesięcznego przywożenia dokumentów do biura. Nasze biuro rachunkowe oferuje 4 możliwe formy przekazywania dokumentów:

1

Dostarczanie dokumentów

Dokumenty można dostarczać do firmy w tradycyjny sposób lub też przesyłać pocztą czy też kurierem. Na terenie Wrocławia można również skorzystać z opcji odbioru dokumentów przez pracowników biura. Dokumenty można wysyłać również w formie elektronicznej poprzez przesłanie skanów czy zdjęć. Możliwe jest również korzystanie z platform online. Mnogość dostępnych form przekazywania dokumentów do biura rachunkowego pozwala na zaoszczędzenie czasu.

2

Panel klienta

możliwość korzystania z platformy online umożliwiającej wystawianie dokumentów sprzedażowych, elektroniczną komunikację z biurem rachunkowym oraz dający dostęp do danych księgowych online. Platforma umożliwia również swobodne generowanie różnego rodzaju zestawień. To rozwiązanie poza zaoszczędzeniem czasu pozwala zaoszczędzić środki pieniężne ponieważ nie ma konieczności wykupu programów do wystawiania faktur.

3

Integracje

jako biuro rachunkowe jesteśmy w stanie zintegrować się z większością programów księgowych, co w znaczny sposób usprawni kontakt i przepływ dokumentów na linii przedsiębiorca – biuro rachunkowe.

Zadaj pytanie

Wypełnij poniższy formularz, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w ciągu najbliższych 24 godzin roboczych.

Jak mamy się z Tobą skontaktować?