Dlaczego warto rozpocząć pierwszy biznes w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością?

spółka z o.o.

Wielu przedsiębiorców stawiających swoje pierwsze kroki w biznesie szuka optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej nie generującej znacznych kosztów stałych. Ważnym aspektem przy podejmowaniu decyzji o założeniu firmy jest też czynnik ryzyka. W przypadku spółek osobowych i jednoosobowej działalności gospodarczej problemem są stałe koszty składek ZUS.

Udziałowcy spółek z o.o. nie muszą się tym martwić. W przypadku spółki z o.o. nie trzeba płacić każdego miesiąca kilku-set zł składek ZUS. Kolejną zaletą prowadzenia działalności w pod postacią spółki z o.o. jest znaczne ograniczenie ryzyka. Udziałowcy nie odpowiadają swoim prywatnym majątkiem. W przypadku znacznego zadłużenia spółki, udziałowcy nie muszą się martwić utratą wcześniej zgromadzonego majątku. Wiele osób spółki z o.o. kojarzą się z drogim cennikiem biura rachunkowego.

Dla takich osób nasze biuro rachunkowe przygotowało przyjazny cennik z możliwie niskimi opłatami stałymi. Prowadzenie ksiąg handlowych potocznie zwaną pełną księgowością może też być tanie. Najkorzystniejszy jest wariant kwartalny rozliczenia z naszym biurem rachunkowym. Więcej informacji mogą Państwo uzyskać kontaktując się telefonicznie lub poprzez e-mail.

Zadaj pytanie

Wypełnij poniższy formularz, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w ciągu najbliższych 24 godzin roboczych.

Jak mamy się z Tobą skontaktować?